piątek, 18 listopada 2011

pop it, lock it, polka-dot-it

Kolekcja Stelli McCartney na zimę 2011 zawróciła mi w głowie, co prawda nie należy ona do najnowszych, ale i tak nadal jestem pod jej ogromnym wrażeniem.
Moją szczególną uwagę zwróciły sukienki utrzymane w dość nowoczesnym, niebanalnym stylu. Najwspanialsze jest to, że nie przypominają one w niczym zwykłych eleganckich sukienek, do których jesteśmy już przyzwyczajone. Stella McCartney proponuje nam jeden dominujący wzór, a mianowicie ostatnio bardzo popularne kółka w różnych odsłonach, zaczynając na małych, subtelnych kropek a kończąc na wielkich, wyrazistych kołach. W kolekcji zima 2011 każda z nas znajdzie coś dla siebie, możemy przebierać w romantycznych i zwiewnych strojach lub w tych nieco surowych a zarazem eleganckich.


Osobiście te trzy kreacje należą do moich ulubionych, pierwsza jest niezwykle zwiewna i kobieca zaś druga i trzecia urzekły mnie swoją nieprzeciętnością. Wbrew pozorom czarna sukienka posiada beżową podszewkę przez co nie jest ona wcale prześwitująca, chociaż mogłoby się wydawać, że jest założona na nagie ciało. Wyobrażacie sobie założyć taki outfit i wybrać się na spacer, z pewnością wszystkie oczy byłyby zwrócone w Waszym kierunku, ale to nic trudnego, już teraz sukienki niezwykle podobne do tych z pokazu Stelli McCartney oferują nam MANGO i ASOS.

ASOS
MANGO
TOPSHOP

ASOS


xoxo


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz